Ücretsiz Expertiz ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Ulaşın. TÜFEKÇİOĞLU Nakliyat    HEMEN ARA ☎ (0532) 635 89 52 Fiyat ve Teklif Al

Güvenli Eşya Taşıma, Asansörlü Eşya Taşıma, Profesyonel Ekip

Eşyalarınızı Biz güvenle Taşıyalım Siz Keyfini Sürün! Uzman Kadromuz ile Güvenilir Hizmet

☎ (0532) 635 89 52   ☎ (0212) 211 68 29    ☎ (0216) 305 92 35

Paketleme

PaketlemeBu tür paketlemede bazı ekiplerde bayan elemanlarımızda vardır. Beyaz kağıtlara sarılan bu kırılabilecek eşya daha sonra kutulanarak nakledilir. Elemanlarımız heran paketleme ve taşıma esnasında özveriyle çalışırlar.

Öyleki anısı olan Eşyaların zayii durumunda hiçbir zaman yerine konulamıyacağını çok iyi bilirler. Her ekipte montör elemanları bulunur. Bu elemanlar gardrop ve beyaz eşyayı demonte edip nakledip montajını yaparlar. Size ise sadece seyredip kahve içmek kalır.

İstanbul evden eve nakliyat ve Nakliye sırasındaki en önemli işlerden biri de, taşınan eşyaların herhangi bir zarara uğramaması için gerekli paketleme ve ambalajlama işlemlerinin yapılmasıdır. Bu doğru ve güvenli bir taşımacılık anlayışı açısından temel niteliktedir. Aslında paketleme işlemleri göründüğünden daha karmaşıktır. Taşınacak eşyanın niteliğine göre uygun ölçülerde ve sağlamlıkta malzemenin seçimi ve temini oldukça önemlidir. Paketleme yoluyla koruma büyük önem taşımaktadır.

Ayrıca evden eve nakliyat üzerine taşımacılık izinlerimiz ve taşıma işlemi yapmakta olan elemanlarımızın gerekli eğitim sertifikaları da şirketimiz tarafından verilen seminer ve eğitimlerle verilmiş olup, güvenli ve hızlı nakliye de üzerimize rakip bulunmuyor. Eşyalarınızı yerinde gelerek inceleyen ve karar vererek şirketimize rapor eden ekpertizlerimiz , size güvenli taşımacılık yapabilmemiz için taşıma yapacak ekibi belirler.

Çünkü firmamızda her türlü ev eşyasından tutun da sahne eşyalarına kadar eşyalar taşınmaktadır. Misal bir büro mobilyası taşıyan ekibimiz ile sahne aksesuarı olan piyano aletini taşıyan ekibimizin aynı olmaması gerektiği zaten belli olan bir şeydir. Firmamızda eşyalarınız değerinde garantilenir ve bu garanti bütün yol şartlarını kapsayan bir şekildedir.

 

 

 • Kırılmaz ve Zarar Görmez

  Kırılmaz ve Zarar Görmez

 • Koruyucu ve Özel Malzeme

  Koruyucu ve Özel Malzeme

 • Özenli Paketleme

  Özenli Paketleme

 • İtinalı ve Düzenli

  İtinalı ve Düzenli

 • Eşyalar Çizilmez

  Eşyalar Çizilmez

  Bu kategoriden diğerleri: Araçlarımız »

  Yorum Ekle

  (*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

  7 - 24 Destek

  Bizi günün her saati arayabilir ve ücretiz expertiz için randevu alabilirsiniz.

  (0212) 211 68 29 

  (0216) 305 92 35

  (0532) 635 89 52

  Kuruluş Hikayesi

  Firmamız İstanbul ilinin en eski nakliyat ve taşımacılık yapan firması olarak geçmektedir. Hakkımızda söylenen bu sözün doğruluğu sektörde söz sahibi olmamızdan bellidir.

  İletişim Adresimiz

  Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat Ortaklar Cad. Ünal İş Hanı Akasya Apt. No:29 Mecidiyeköy / İSTANBUL
    (0212) 211 68 29
    (0216) 305 92 35
   (0532) 635 89 52