Ücretsiz Expertiz ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Ulaşın. TÜFEKÇİOĞLU Nakliyat    HEMEN ARA ☎ (0532) 635 89 52 Fiyat ve Teklif Al

Güvenli Eşya Taşıma, Asansörlü Eşya Taşıma, Profesyonel Ekip

Eşyalarınızı Biz güvenle Taşıyalım Siz Keyfini Sürün! Uzman Kadromuz ile Güvenilir Hizmet

☎ (0532) 635 89 52   ☎ (0212) 211 68 29    ☎ (0216) 305 92 35

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma yani parça eşya nakliye; birden fazla eşyayı şehir içi ya da şehir dışına taşıma işlemidir. Parça eşya taşıma; parsiyel taşımacılık olarak ifade edilir. Parça eşya nakliye konusunda amaç; taşınacak eşyaların kendi imkanlarınızla götürülemeyecek büyüklükte olması sebebiyle ekonomik açıdan kişinin daha rahat etmesini sağlamaktır. Parça eşya için nakliye aracı tutulması yerine; gönderilmek istenen eşyaların aynı güzergaha gidecek diğer parça eşyalarla birlikte aynı kamyona konularak daha ekonomik bir taşımacılığın gerçekleşmesini sağlar.

Parça eşya taşıma; özellikle İstanbul içi parça eşya taşıma konusunda kişilerin en endişeli olduğu durum, eşyaların aynı araçta diğer kişilerin eşyaları ile karışma ihtimalidir. Ancak güvenilir firmalar seçmek, İstanbul parça eşya nakliyesi konusunda deneyimli firmalarla çalışmak bu riski sıfıra düşürmektedir. Firmamız uzun yıllardır hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve verilen hizmetten memnun olunması, sağlıklı referanslar edinmek, öncelikli hedefimizdir. Bu amaçla da nakliyesi istenen parça eşyalarınız hasar görmeden, dikkatli ve titizli şekilde profesyonel ve deneyimli çalışanlarımızla, memnuniyet garantisi ile taşınmaktadır.

 

İstanbul parça eşya taşıma nedir?

Çoğunlukla ofis, öğrenci evleri ve tatil beldelerinde yer alan yazlıklara gönderilen parça eşya taşıma, daha ekonomik, hızlı ve kolay şekilde gerçekleşmektedir. Parça eşya taşıma konusunda eşyaların karışması, eksik gelmesi ya da herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için güvenilir firmaların tercih edilmesi ve işlem konusunda endişe duyulmaması oldukça önemlidir.

Güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyetleri referanslarımızdır. Daha iyi hizmet vermek ve işimizi profesyonel şekilde yapmak adına fiyat ve hizmet konusunda sağlayabileceklerimizi baştan belirtmekteyiz.

Bu kategoriden diğerleri: « Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

7 - 24 Destek

Bizi günün her saati arayabilir ve ücretiz expertiz için randevu alabilirsiniz.

(0212) 211 68 29 

(0216) 305 92 35

(0532) 635 89 52

Kuruluş Hikayesi

Firmamız İstanbul ilinin en eski nakliyat ve taşımacılık yapan firması olarak geçmektedir. Hakkımızda söylenen bu sözün doğruluğu sektörde söz sahibi olmamızdan bellidir.

İletişim Adresimiz

Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat Ortaklar Cad. Ünal İş Hanı Akasya Apt. No:29 Mecidiyeköy / İSTANBUL
  (0212) 211 68 29
  (0216) 305 92 35
 (0532) 635 89 52