Ücretsiz Expertiz ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Ulaşın. TÜFEKÇİOĞLU Nakliyat    HEMEN ARA ☎ (0532) 635 89 52 Fiyat ve Teklif Al

Güvenli Eşya Taşıma, Asansörlü Eşya Taşıma, Profesyonel Ekip

Eşyalarınızı Biz güvenle Taşıyalım Siz Keyfini Sürün! Uzman Kadromuz ile Güvenilir Hizmet

☎ (0532) 635 89 52   ☎ (0212) 211 68 29    ☎ (0216) 305 92 35

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliye fiyatları, her firmada farklıdır. Şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarının farklı olmasının sebepleri ise;

• Firmanın fiyat prosedürü ve şehir içi nakliyat fiyatları kapsamında evler arası mesafe,

• Şehir içi evden eve nakliye fiyatları kapsamında firmanın sunduğu hizmetler,

• Nakliyat fiyatlarına hangi hizmetlerin dahil olup olmadığı,

• İstanbul evden eve nakliyat konusunda firmanın fiyat prosedürü,

• Firmanın ne zamandır hizmet verdiği,

• Çalışanların tecrübesi,

• Firmanın prensip sahibi olması ve belirtilen saatte eşya taşıma işinin başlaması ve bitmesi gibi önemli hususlar, şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen bir unsurdur.

En Uygun Fiyata Sizi Yeni Evinize Taşıyalım...

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Şehir içi nakliyat fiyatları; taşınan kişilerin taşınma masrafları içerisinde göz korkutabilse de alınan hizmetin kalitesi ve her işlemin temiz ve titizlikle tamamlanması konusunda oldukça önemlidir. İstanbul taşıma fiyatları; verilen hizmet ve kalite ile orantılı olmalıdır. Yüksek fiyatlarla düşük kalitede iş yapmak ya da daha uygun fiyatlarla eşyaların zarar göreceği taşıma işi yapmak, taşınan kişiyi nakliyat parası dışında daha büyük zarara sokabilir. Bu sebeple de fiyat ve kalitenin orantılı olması en önemli unsurdur. Eşyaların zarar görmemesi ve titizlikle taşınması bu aşamada oldukça önemlidir. Firmanın fiyatları ve talep ettikleri hakkında baştan dürüst şekilde bilgi vermesi, eşyaları taşınan kişiler için ekstra masraf çıkmamasını sağlayacaktır.

Şehiriçi nakliyat fiyatlarının her merkezde farklı olmasının sebebi başta kalitedir. Bununla beraber eşyaları taşınacak olan kişi, eşyaların paketlenmesini talep ediyor mu, eşya sayısı ve evler arası mesafe bu aşamada oldukça önem teşkil etmektedir.

 

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda firma seçerken dikkat edilmesi gerekenler

İstanbul nakliyat fiyatları konusunda birçok farklı seçenek sunan büyük bir şehir nakliyat firmalarının yeni kurulması ya da yalnızca ticari amaçlarla bu mesleği yapması, birçok şikayet ve davanın açılmasına sebep olduğu için basit bir konu değildir. Tercih edilen firmanın güvenilirliği, bahsedilen hizmetlerin ne kadarının gerçekleşeceği dikkate alınması gereken önemli faktörler arasındadır.Güvenilir ve deneyimli firmalarla çalışmak, İstanbul evden eve nakliyat firması seçerken temel olarak dikkate alınmalıdır.

4 yorum

 • Yorum Linki Tüfekcioğlu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri %AM, %23 %309 %2019 %06:%May yazan Tüfekcioğlu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  Merhaba Duygu hanım istanbul evden eve nakliyat ücretleri için ücretsiz olarak ekspertiz yapmamız gereklidir. (0532) 635 89 52 numaramızı arayıp randevu alabilirseniz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size detaylı bilgi ve fiyat verebiliriz.
  iyi günler dileriz

  Raporla
 • Yorum Linki Duygu %AM, %23 %308 %2019 %06:%May yazan Duygu

  İyi günler istanbul evden eve nakliyat ücret konusunda bilgi verebilirmisiniz? Birde nakliyat ücreti neye göre değişiyor.

  Raporla
 • Yorum Linki Tüfekcioğlu Nakliyat Hizmetleri %PM, %22 %778 %2019 %17:%May yazan Tüfekcioğlu Nakliyat Hizmetleri

  Merhaba Çiğdem hanım istanbul evden eve nakliyat fiyatları için ücretsiz olarak ekspertiz yapmamız gerekli eğer (0532) 635 89 52 numaramızı arayıp randevu alabilirseniz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size detaylı bilgi ve fiyat verebiliriz. iyi günler dileriz

  Raporla
 • Yorum Linki Çiğdem %PM, %22 %775 %2019 %17:%May yazan Çiğdem

  Merhaba istanbul evden eve nakliyat yaptırmak istiyorum. Kadıköy'den Ataşehir'e nakliye hizmeti almak istiyorum. Acaba istanbul evden eve nakliyat fiyatlarınız ne kadar?

  Raporla

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

7 - 24 Destek

Bizi günün her saati arayabilir ve ücretiz expertiz için randevu alabilirsiniz.

(0212) 211 68 29 

(0216) 305 92 35

(0532) 635 89 52

Kuruluş Hikayesi

Firmamız İstanbul ilinin en eski nakliyat ve taşımacılık yapan firması olarak geçmektedir. Hakkımızda söylenen bu sözün doğruluğu sektörde söz sahibi olmamızdan bellidir.

İletişim Adresimiz

Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat Ortaklar Cad. Ünal İş Hanı Akasya Apt. No:29 Mecidiyeköy / İSTANBUL
  (0212) 211 68 29
  (0216) 305 92 35
 (0532) 635 89 52